Přihlášení

Pro práci v systému se musíte nejdříve přihlásit

: close

Přihlašovací formulář

Login
Heslo
Zůstat přihlášen

VÍTEJTE V AFFILIATE PROGRAMU 

firem OSULE a VĚDOMÝ SVĚT!


V našem affiliate programu najdete veškeré produkty firem OSULE a Vědomý svět, a to jak tištěné knihy nebo CD, tak e-booky, audioknihy a další produkty.

V současnosti jsou součástí programu následující produkty pod hlavičkou inzerenta Vědomý svět s.r.o.:

 • Dana-Sofie Šlancarová & Erik Hutter: Návod na ženy – tištěná kniha, maloobchodní cena 349 Kč, provize pro vás 100 Kč
 • Dana-Sofie Šlancarová & Erik Hutter: Návod na ženy – e-kniha, maloobchodní cena 249 Kč, provize pro vás 80 Kč

 • Miranda Gray: Cyklická žena – tištěná kniha, maloobchodní cena 449 Kč, provize pro vás 100 Kč
 • Miranda Gray: Cyklická žena – e-kniha, maloobchodní cena 319 Kč, provize pro vás 80 Kč

 • Miranda Gray: Spiritual Messages for Women – tištěná kniha v angličtině, maloobchodní cena 319 Kč, provize pro vás 80 Kč
 • Miranda Gray: Spiritual Messages for Women – e-kniha v angličtině, maloobchodní cena 239 Kč, provize pro vás 50 Kč

 • Dana-Sofie Šlancarová: 7 návyků efektivní Cyklické ženy – e-kniha, maloobchodní cena 349 Kč, provize pro vás 100 Kč
 • Dana-Sofie Šlancarová: Balijský deník Cyklické ženy – e-kniha, maloobchodní cena 319 Kč, provize pro vás 80 Kč

 • Dana-Sofie Šlancarová: Cyklická mapa – e-kniha, maloobchodní cena 239 Kč, provize pro vás 50 Kč
 • Dana-Sofie Šlancarová: Cyklická mapa – tištěná kniha, maloobchodní cena 339 Kč, provize pro vás 80 Kč

 • Cyklický magnet – fyzický magnet na ledničku, maloobchodní cena 119 Kč, provize pro vás 25 Kč
 • Cyklický magnet pro muže – fyzický magnet, maloobchodní cena 119 Kč, provize pro vás 25 Kč

 • Marcela Hrubošová: Tahák na úspěšné podnikání - tištěná kniha, maloobchodní cena 299 Kč, provize pro vás 80 Kč
 • Marcela Hrubošová: Tahák na úspěšné podnikání - e-kniha, maloobchodní cena 199 Kč, provize pro vás 50 Kč

 • Fred Kofman: Vědomý business – audiokniha na fyzických nosičích (3 CD), maloobchodní cena 499 Kč, provize pro vás 120 Kč
 • Fred Kofman: Vědomý business – audiokniha ve formátu MP3, maloobchodní cena 379 Kč, provize pro vás 100 Kč
 • Fred Kofman: Vědomý business – Žít jako tvůrce svého života – e-kniha, textová verze Fredovy audioknihy, maloobchodní cena 249 Kč, provize pro vás 80 Kč

 • Dana-Sofie Šlancarová & Erik Hutter: Objevte svůj ostrov pokladů – e-kniha, maloobchodní cena 249 Kč, provize pro vás 80 Kč
 • Dana-Sofie Šlancarová & Erik Hutter: Čína je Čína – e-kniha, maloobchodní cena 288 Kč, provize pro vás 80 Kč


Podrobnější informace k jednotlivým produktům naleznete u jednotlivých kampaní.

 
 
Jak propagovat: 

Informace o nás a našich produktech můžete mít jako odkazy na svých webových stránkách, můžete o nás informovat na svých facebookových stránkách nebo kdekoli jinde. Odkazy do svých stránek vkládejte s vaším unikátním affiliate kódem. Tyto kódy naleznete po rozkliknutí jednotlivých reklamních kampaní (hledejte v levé boční liště položku "Reklamní kampaně")Můžete propagovat jeden produkt nebo i více produktů a účelně je kombinovat. 

Každý produkt má svou jedinečnou URL adresu s vaším affiliate kódem, nicméně můžete takto odkazovat i na jakoukoli ze stránek na našich projektových webech cyklickazena.cz nebo navodnazeny.cz nebo cestyvasne.cz nebo na našem e-shopu provedomyzivot.cz – stačí, když za poslední lomítko za adresou stránky vložíte váš affiliate kód, což je  ta část začínající ?a_box=). Takto vám budou narůstat konverze pokaždé, když se někomu zmíníte v hovoru třeba o Cyklické ženě nebo o Návodu na ženy a pošlete jim potom link například na úvodní stranu našich webů. O zbytek se postará náš provizní systém Affilbox. Podobným způsobem lze odkazovat i na další naše webové stránky v jednotlivých projektech.

Pokud byste chtěli nějaké další obsahové informace nebo třeba udělat rozhovor s Danou-Sofií nebo Erikem, a tak tyto produkty propagovat v rámci svých projektů, kontaktujte Danu-Sofidana-sofie@osule.czskype: dana.slancarova, telefon: 776 354 541.Subpartneři: Je možné, abyste pod sebe přihlašovali také subpartnery a měli tak provizi i z jejich aktivit. Stačí je jen poprosit, aby při registraci zadali váš affiliate kód nebo e-mail. Subpartnerská provize je 5-10 %.

 
Přístup k účtu: Ke svému účtu se dostanete na stránce aff.osule.cz. Pokud jste zapomněli heslo, můžete si je na této stránce znovu vygenerovat – stačí jen v levé boční liště kliknout na položku "Zapomenuté heslo" a po zadání svého e-mailu obdržíte na tento e-mail nové heslo. Pokud byste si nepamatovali ani svůj přístupový e-mail, kontaktujte nás.

Pravidelně se do svého účtu přihlašujte (přes stránku aff.osule.cz), abyste viděli, jak vám přibývají konverze a mohli nám své provize fakturovat.


Affilbox: Provizní systém Affilbox je úžasný systém, který může i vám přinést zákazníky pro vaše produkty – skrze vaše stávající spokojené zákazníky, kteří je budou doporučovat dále. O tomto softwaru se dozvíte více zde: www.affilbox.cz.
 

Schvalování konverzíprobíhá jednou za měsíc (vždy na začátku měsíce). Minimální výplata provizí je už na částce 500 Kč, takže pokud výše vaší provize přesáhne 500 Kč, kontaktujte našeho affiliate manažera na erik@osule.cz, a my vám konverze schválíme kdykoli. Pokud jste plátci DPH, připočtěte daň při fakturaci ke konverzi (my jsme plátci DPH).


Pokud máte jakékoli dotazy nebo potřebujete pomoc, abyste se naučili s affiliate programem správně pracovat, neváhejte kontaktovat našeho affiliate manažera Erika Hutteraerik@osule.cz, skype: hutter.erik, telefon: 724 023 285.


Na spolupráci s vámi se velmi těší 

tým firem OSULE a Vědomý svět